Copyright 2019 - Custom text here

 

Firma www.komornik-warszawa.info.pl to jedna z kancelarii komorniczych, w których komornik działa wyjątkowo skutecznie, pomagając w problemach związanych z długami dłużników które istnieją wobec wierzycieli. Warszawa czy też inne miasta naszego kraju dysponują szeregiem doskonałych zawodowców, dla których zawód komornik jest misją, która ma pomóc w uzyskaniu sprawiedliwości.

 

Każda kancelaria w której działa komornik sądowy, wymaga specjalistycznych programów komputerowych, które pomagają w pracy komornika, a ich wdrożenie wymaga pokrycia kosztów. Warszawa dysponuje wieloma firmami, które zapewniają takowe systemy specjalistyczne, które sprawdzą się w każdym miejscu w którym pracuje komornik.

 

Można wykorzystać różne warianty opłat za takowe systemy, a firmy zajmujące się tym tematem w mieście Warszawa proponują dwa warianty – opłat miesięcznych oraz opłat rocznych. Komornik z nich korzystający może cieszyć się doskonale prowadzoną dokumentacją wszelkich prowadzonych przez siebie spraw, a system jest niezawodny i bardzo przejrzysty.

 

Komornik- opłaty związane z programami

Cennik - Warszawa

Wariant I - opłata miesięczna

-

Opłata wdrożeniowa (opłata jednorazowa)

899,00 zł brutto

Opłata za użytkowanie programu (opłata miesięczna)

199,00 zł brutto

Wariant II - opłata roczna

-

Opłata wdrożeniowa (opłata jednorazowa)

899,00 zł brutto

Opłata za użytkowanie programu (opłata roczna)

1 799,00 zł brutto

f t g